top of page

Witamy w lifebox24.pl

Lifebox24 jest komunikatorem głosowym wykorzystywanym przez instytucje badawcze, uczelnie oraz kancelarie prawne, które m.in wykorzystują system do kontaktu z osadzonymi. System nie wymaga instalowania aplikacji. Komunikator umożliwia odsłuchiwanie i przesyłanie wiadomości głosowych na urządzenia offlin'e np. telefony stacjonarne. Komunikator z powodzeniem wykorzystywany jest przez osoby wykluczone cyfrowo. Dodatkową zaletą systemu są połączenia oraz wiadomości Premium czyli możliwość przesyłania odpłatnych treści oraz prowadzenia odpłatnych rozmów.

Podstawowe funkcje lifebox

Uruchamianie lifeboxa

Aby automatycznie pobrać identyfikator oraz założyć konto w systemie lifebox24 należy zadzwonić pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybrać cyfrę 1.

Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem.
Twój numer telefonu zostanie powiązany z przydzielonym lifeboxem co oznacza, że system będzie Cię informował smsem o nowych wiadomościach w Twojej skrzynce lifebox. Od tej pory dzwoniąc pod numer 222111990 zostaniesz automatycznie wpuszczony do swojego lifeboxa. Tam będziesz mógł odsłuchiwać i wysyłać wiadomości, nawiązywać połączenia, tworzyć konferencje i to bez instalowania aplikacji. Otrzymanym identyfikatorem i pinem zalogujesz się również do swojego panelu www. 

nakładka 3.png
nakładka 3.png

Pierwsze logowanie

Po wejściu na stronę logowania należy wprowadzić swój identyfikator oraz pin i wcisnąć przycisk "Zaloguj". 

Następnie system poprosi o utworzenie własnego hasła do panelu. Po wprowadzeniu swojego hasła i potwierdzeniu go przyciskiem "Zapisz" system poprosi o ponowne logowanie. Od tej pory zawsze do panelu www będziesz logować się swoim identyfikatorem i utworzonym przez siebie hasłem.

Tworzenie wiadomości

Aby stworzyć i wysłać wiadomość za pośrednictwem panelu należy wpisać identyfikator lifebox adresata wiadomości, użyć przycisku "Nagraj" aby rozpocząć nagrywanie, a następnie "Zatrzymaj" aby skończyć nagrywanie. Wiadomość przed wysłaniem można odsłuchać używając przycisku "Odtwórz". W razie potrzeby możemy nagrać wiadomość ponownie. Wiadomość wysyłamy używając przycisku: "Wyślij". Adresat może odsłuchać wiadomość w swoim panelu www lub na dowolnym telefonie dzwoniąc pod numer 222111990 i logując się do systemu swoim identyfikatorem oraz pinem. 

nakładka 3.png
nakładka 3.png

Odsłuchiwanie, etykietowanie, transfer

W celu odsłuchania wiadomości w panelu należy wejść w szczegóły wiadomości i użyć przycisku "Odtwórz". 

W szczegółach wiadomości możemy określać nazwę nadawcy wiadomości, nazwać wiadomość, dodać składającą się z 2000 znaków notkę oraz archiwizować, a także transferować czyli przesyłać wiadomość do innych użytkowników. 

Pod wiadomością znajduje się przycisk "Odpowiedz", który umożliwia nagranie odpowiedzi nadawcy otrzymanej wiadomości.

Ustawienia,
płatności

W zakładce Ustawienia istnieje możliwość zmiany hasła do panelu, zmiany pinu oraz powiązanego numeru telefonu. W ustawieniach pozostałych możemy np decydować czy chcemy otrzymywać powiadomienia sms o nowych wiadomościach, korzystać z uproszczonego trybu logowania. Posiadacze Lifebox Biznes mogą dodatkowo decydować o możliwości zmiany haseł oraz o możliwości usuwania wiadomości przez użytkowników  skrzynek podrzędnych. 

W zakładce Płatności znajdziemy informację nt zasileń oraz kosztów.

nakładka 3.png
bottom of page