top of page
prison-fence-gdfb76c9d9_1920.jpg

Celem portalu Doznania.eu jest stworzenie warunków do nawiązywania nowych relacji i pozytywnych zmian w życiu więźniów.

Czas na Doznania...

​Jesteś ciekawa jak wygląda życie po tamtej stronie muru? Chcesz nawiązać nową znajomość, dodać komuś otuchy, a może po prostu szukasz nowych doznań?

Nie obiecuję, że znajdziesz tu miłość ale na pewno zaspokoisz ciekawość. Zapewniam, że dla skazanych ogromną wartością jest już sama możliwość nawiązania kontaktu z osobą z wolności. Podczas rozmów z nami zwracają uwagę, że dla części z nich ten portal jest jedynym oknem na świat, a każda nowa znajomość wprowadza ogromną zmianę w ich monotonnym życiu. Poprawia im się samopoczucie, życie nabiera koloru. Dzięki nowej znajomości stawiają przed sobą cele. Pojawia się wewnętrzna potrzeba poprawy funkcjonowania w społeczeństwie oraz poprawy jakości własnego życia. Nabierają przekonania, że taka zmiana ma sens. Nierzadko mają nadzieję, że nowa znajomość zamieni się w relację, która na stałe zagości w ich życiu. Nie wykluczają zakochania.

 

Portal jest anonimowy. Osadzeni są wykluczoną cyfrowo grupą społeczną. Wymiana wiadomości następuje za pośrednictwem systemu lifebox czyli skrzynek głosowych. Zaletą tych skrzynek jest to, że działają offline. Osadzeni mają do nich dostęp za pośrednictwem budek telefonicznych. Uruchamiając konto otrzymasz własny identyfikator lifebox powiązany ze skrzynką głosową. Tylko ten identyfikator będzie znał osadzony. To wystarczy do wymiany wiadomości.

Zastanów się zanim podasz osadzonemu swój numer telefonu lub adres. Postaraj się go lepiej poznać zanim zdecydujesz się na taki krok. Tylko od ciebie zależy na ile szczerości sobie pozwolisz.

Bez względu na to czy szukasz tu znajomości, miłości, zaspokajasz ciekawość, studiujesz resocjalizację czy psychologię. Jeśli chcesz nawiązać kontakt ze skazanym to, to jest odpowiednie miejsce. Zatem nie zwlekaj! Uruchom swojego lifeboxa i nawiąż kontakt już dziś! Z pewnością wysłana przez Ciebie wiadomość sprawi, że ktoś dzięki Tobie się uśmiechnie i będzie miał lepszy dzień. A może nawet odmienisz czyjeś życie?

Przez płot

Klikając w "Idę dalej" przejdziesz na podstronę ze zdjęciami i listami przysłanymi do nas przez osadzonych. 

bottom of page