top of page

Witamy w Lifebox24 Biznes

Lifebox Biznes jest komunikatorem głosowym, który w przeciwieństwie do standardowej wersji daje możliwość zarządzania wieloma skrzynkami podrzędnymi lifebox np. używanymi przez pracowników firmy. Użytkownicy Lifebox Biznes mają ponadto dostęp do tworzenia wiadomości i połączeń Premium. Oznacza to, że system umożliwia pobieranie płatności za przesyłane w wiadomości treści oraz prowadzenie płatnych połączeń. Usługi Premium w Lifebox Biznes mogą być wykorzystane do prowadzenia odpłatnych infolinii lub np. porad.

System umożliwia także masowe przesyłanie wiadomości na urządzenia offline dzięki czemu znajduje zastosowanie wśród instytucji, organizacji, ruchów społecznych, którym zależy na dotarciu z informacją do społeczeństwa wykluczonego cyfrowo. System nie wymaga instalowania aplikacji.  

Lifebox Biznes

W celu uruchomienia Lifebox Biznes prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 509583383

Skrzynki podrzędne

Użytkownicy Lifebox Biznes mają możliwość uruchomienia skrzynek podrzędnych powiązanych i w pełni zarządzanych ze swojego lifeboxa. 

Skrzynki podrzędne, można rozdzielić pomiędzy swoich pracowników. Użytkownik Biznes za pośrednictwem swojej skrzynki ma pełen dostęp do treści znajdujących się na skrzynkach podrzędnych.

Zastosowanie: załóżmy, że Twoi pracownicy wykorzystują lifeboxa jako dyktafon podłączony do chmury. Są w terenie i zbierają materiał. Dzięki temu, że używasz Lifebox Biznes będziesz miał stały dostęp do zgromadzonych przez nich treści. Ominie Was konieczność zgrywanie treści z dyktafonu i przesyłania ich do Ciebie.

nakładka 3.png
nakładka 3.png

Połaczenia
Premium

W usłudze Lifebox Premium możesz uruchomić połączenia Premium i zacząć zarabiać na prowadzonych rozmowach lub np. poradach. Klienci będą wykonywać połączenie wpisując Twój identyfikator lifebox, a Ty odbierzesz połączenie na powiązanym z lifeboxem telefonie. Saldo środków na koncie lifebox dzwoniącego obciążone zostanie o ustaloną stawkę za minutę połączenia z Twoim Lifeboxem Premium i natychmiast po zakończonej rozmowie środki te zasilą saldo na Twoim lifeboxie.

 

Funkcja znajduje także zastosowanie wśród użytkowników odpłatnych portali, którym zależy na anonimowości. Użytkownicy korzystający z usług Premium wykonują połączenia pomiędzy lifeboxami posługując się tylko i wyłącznie przydzielonymi identyfikatorami lifebox. 

Wiadomości
Premium

Użytkownicy Lifebox Premium mogą przesyłać i odbierać wiadomości Premium. Istnieje kilka możliwości konfiguracji usługi:

- użytkownicy zapłacą za odsłuchanie wysłanej przez Ciebie wiadomości

- użytkownicy zapłacą za możliwość wysyłania wiadomości do Ciebie

- użytkownicy zapłacą za odsłuchiwanie i wysyłanie do Ciebie wiadomości.

Saldo użytkowników zostanie obciążone ustaloną kwotą za minutę odsłuchanej lub wysłanej do Ciebie wiadomości, a środki automatycznie zasilą Twoją skrzynkę lifebox.

Jeśli zatrudniasz pracowników, którzy np. udzielają odpłatnych porad na skrzynkach podrzędnych, to w zakładce Płatności możesz sprawdzić efekt ich pracy czyli ilość zarobionych pieniędzy.

bottom of page