top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Zbigniew 36626

Domniemane wady.
Zdaje mi się, że największą moją wadą w kontaktach damsko- męskich jest mój wyrok, a mianowicie dożywotnie pozbawienie wolności, na które zostałem niesłusznie skazane, za coś zupełnie innego niż zrobiłem.
Chodź bardzo o to walczę, by było inaczej, mogę nigdy nie wyjść z więzienia. Jeśli nie uda mi się doprowadzić do zmiany wyroku, nikt nie da mi przedterminowego zwolnienia, ani nawet przepustki. Jedyny pewny kontakt Jaki jest ze mną zagwarantowany, to rzadkie telefony i jeszcze rzadsze widzenia. Można też oczywiście pisać listy, ale mając na głowie całe mnóstwo ważnych zajęć, często brak mi czasu na tę rozrywkę.
Domniemane zalety.
Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii i zapału do życia. Po mimo upływu 15 lat więzienia Wciąż się nie poddaję i walczę o sprawiedliwość. Napisałem powieść, w której między innymi przedstawiłem kulisy procesu oraz moje kluczowe argumenty. Chęć dotarcia do opinii publicznej była głównym motorem napędowym podczas pisania książki. Ale nie jedynym. Chodziło też o rozwój. Jestem ambitnym człowiekiem. Nie chcę marnować życia. pomimo tego iż pozbawiono mnie wolności chcę działać, tworzyć i realizować się, zdobywać…
Czytam książki naukowe i fabularne. Słucham też takie audiobooki. Często robię to z czystą przyjemnością. Ale bywa, że biorę się za jakąś ciężką techniczną lekturę i traktuję to jako pracę. Moje działania zaczynają przynosić efekty. Pierwszą swoją książkę już wydałem. Przychylni mi ludzie założyli konto na Facebooku, w którym publikowane są materiały na mój temat. Obserwuję je już ponad 7000 ludzi. Wielu sportowców i artystów takich jak: Szpilka, Materla, Juras, Żbiku i Dudek, nagrali dla mnie deklaracje wsparcia specjalnie do zamieszczenia na tamtej stronie. Raper Wiśnia Bakajoko wrzucił na YouTube teledysk “O przyjaźni”, który jest między innymi o mnie i mojej sprawie. W magazynie kryminalnym Reporter wrzesień 2020 ma być opublikowana moja mini autobiografia. Czekam też na obiecane wywiady z Gazetą Wyborczą i Onetem. Wstawki o mnie i mojej książce znajdą się w najnowszym filmie Konrada Niewolskiego “Asymetria”. A zatem wszystko jest na dobrej drodze do tego, by obronić moje dobre imię w oczach opinii publicznej, a potem swoją wolność w sądzie.
Wciąż oczywiście jest taka opcja, że to się nie uda i zostanę tu na zawsze. Ale jestem człowiekiem, który i tak się nie załamie i będzie się rozwijać oraz szukać powodów do zadowolenia, spełnienia i spokoju ducha.
Oprócz powrotu do rodziny i założenia własnej moim największym marzeniem jest stworzenie serialu . Jestem fanem serialu “Lost in Space”, “Ślepnąc od świateł”, “Startup” itp. Wiem, że produkcja serialu brzmi bardzo wygórowanie. Ale o wiele trudniejsza jest wygrana z systemem będąc zamkniętym w jego szponach - a to już pomału mi się udaje. Dlaczego więc w przyszłości nie miałbym dokonać takich rzeczy?
oprócz powyższych zainteresowań nie wyobrażam sobie życia bez treningów. Najbardziej lubię crossfit i sztuki walki. Zdarzało mi się odpuszczać treningi w okresie nawału pracy umysłowej. Ale zawsze i tak do tego wracam, a wtedy tak jak w innych dziedzinach, daję z siebie wszystko.
Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt. Mój lifebox: 36626

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page