top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Wojtek 34321

Ludzie piszą wiele listów, w których wyrażają swoje uczucia, smutek i różne życiowe problemy otaczające nas rzeczywistością. Mój list nie będzie wyjątkowy, lecz postaram się bardziej przybliżyć, być może tą drogą poznam kobietę, która zechce nawiązać ze mną znajomość, która przeistoczy się w coś więcej.
Obecnie przebywam w zakładzie karnym, do końca pozostało mi 1,5 roku. Jestem dojrzałym mężczyzną, stanu wolnego, mój wiek to 50 lat, lecz wyglądam na dużo mniej, gdyż starałem się dbać o siebie. Nie palę papierosów, czuję się też fizycznie o wiele młodszy. Jestem blondynem o wzroście 190 cm, wykształcenie mam średnie, ważę 95 kg.
Chciałbym tą drogę zapoznać panią w wieku od 30 lat do 60 lat. Pani może mieć dzieci, i dla mnie nie ma brzydkich kobiet, mój typ kobiety to lubię jak kobieta ma trochę więcej ciałka, ale to nie jest warunek.
Może w życiu mi nie wyszło i popełniłem błąd, przez co teraz jestem gdzie jestem - poza tymi więziennymi murami, ale jestem tylko człowiekiem, a ludzką rzeczą jest popełnianie błędów. Jestem sympatycznym i bardzo tolerancyjnym mężczyzną o miłej aparycji i szczerości do ludzi, którzy też wyglądem mojej osoby są szczerzy i otwarci. Z charakteru jestem czułym, opiekuńczym romantykiem, umiem zadbać o dom, lubię gotować, jestem samodzielny i nie mam zobowiązań. Miło mi jest, że mogę napisać ten list i że tą drogą zapoznam wspaniałą kobietę, która zechce mnie poznać. Jest na pewno wiele pytań, które zechciałabyś mi zadać, więc po prostu oczekuję na odzew. Wojtek nr lifebox 34321

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page