top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Wiktor 35452

Witam serdecznie! Mam na imię Wiktor. Chętnie poznam atrakcyjną, zadbaną panią w wieku do 35 lat, niezależną finansowo, wysportowaną, bez nałogów, posiadającą własny samochód, lubiącą dobrą muzykę i taniec.

Ja zadbany 28 latek, kawaler, bezdzietny, pochodzący z samego centrum Krakowa. Obecnie przebywam w ZK Wadowice. Jestem osobą bez nałogów, ćpającą sport. Lubię prać i sprzątać. Mam lotkę na punkcie zdrowego odżywiania się, świetnie gotuję i być może przez żołądek trafię właśnie do Twojego serca. Mój wzrost to 184 cm. Jestem dobrze zbudowany waga 87 kg, oczy niebieskie. Jestem unikalny w tym środowisku ponieważ mam wszystkie swoje i zdrowe zęby. Nie posiadam tatuaży. Byłem osobą niekaraną, trafiłem tutaj w 2017 roku przez szczeniacki, głupi wybryk, którego bardzo żałuję. W tym roku nabywam praw do przedterminowego zwolnienia warunkowego. Po opuszczeniu więziennych murów mam bardzo szerokie perspektywy na życie oraz świetny pomysł na biznes. Planuję założyć rodzinę i ukończyć rozpoczętą budowę własnego domu w luksusowej dzielnicy Krakowa. Jeśli szukasz przygody lub interesuje cię stała relacja z szarmanckim, kulturalnym, wysportowanym mężczyzną, to zostaw wiadomość na moim lifeboksie 35452. Chętnie do ciebie oddzwonię. Pozdrawiam gorąco Wiktor.

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page