top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Szymon 35200

Szymon 25 l. - Witam samotne kobiety pragnące miłości i szczęścia oraz spełnienia w życiu które szukają swojej drugiej połowy do założenia szczęśliwego związku i ciepłej kochającej się rodziny. Obecnie pochodzę z Chełma woj. lubelskie, jestem młodym, fajnym, przystojnym kawalerem do pokochania i wspólnego życia. Mam 192 cm wzrostu i 80kg wagi, oczy niebieskie. Jestem miłym, tolerancyjnym, sympatycznym i empatycznym chłopakiem, bez nałogów. Moje zainteresowania to sport, muzyka, plastyka, motoryzacja i wiele innych zainteresowań. Obecnie interesuje mnie tylko stały związek bez zobowiązań. Nie lecę na czyjeś zarobki lub korzyści materialne, od razu mówię, bo jestem szczerą osobą, do bólu, szukającą poukładanej kobiety w wieku od 18 do 35 lat, która jest gotowa do wspólnego życia, założenia wspólnej rodziny, na dobre i złe, nie skaczącej z kwiatka na kwiatek, która mnie nie zrani i pokocha, zaakceptuje takiego jakim jestem, bo ja liczę się z uczuciami drugiej połowy i pragnę w zamian tego samego. Obecnie przebywam w zk i mam 2l 4 miesiące do końca kary. Jestem bardzo samotną osobą, też mam serce i chcę kochać i być kochanym naprawdę, bo samotność mnie dobija i strasznie rani. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Będzie mi bardzo i niezmiernie miło. Pozdrawiam i życzę miłego, udanego dnia. Może to nam się razem uda. Odezwij się do mnie, a na pewno nie pożałujesz. Buźka i do usłyszenia. Pozdrawiam. Numer Lifebox: 35200

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page