top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Seweryn 39665

No cześć Dziewczyny!!!
Na wstępie bardzo gorąco pozdrawiam was wszystkie. Pojęcia nie macie jak jestem złakniony waszej obecności.
Mam na imię Seweryn, jestem zodiakalnym skorpionem. Fizycznie mam 43 lata, wyglądam na 35 (pucha konserwuje), ale mentalnie cały czas czuję się jakbym miał 27 lat. To właśnie wtedy, niemal do zera wyhamowały moje doświadczenia życiowe. Oprócz wspomnień z wolności nie pozostało mi nic. Od ponad 16 lat jestem sam. Pocieszające jest to, że mam z górki - jeszcze niecałe 12 lat. W chwili obecnej odsiaduje karę 25 lat za zabójstwo pedofila w 2004 r. w toruńskim Areszcie Śledczym.
Mam niecałe 180 cm wzrostu, ważę ok. 100 kg +/- w zależności od tego, jak intensywnie chce mi się ćwiczyć. Jestem niebieskookim szatynem.
Obecnie zajmuje się nauką, rozpocząłem policealny kurs tworzenia stron internetowych i zarządzania bazami danych (niestety nie mamy dojścia do internetu). Ogólnie jestem dość złożoną istotą, która kiedyś prowadziła bujne życie towarzyskie i to w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. W tej chwili z racji wolnego czasu mam też dość rozliczne zainteresowania:
Książki: psychiatria, psychologia, mit. grecka, troszkę filozofii, XVII-XVIII w. Rosja, Francja
Filmy: Marwele, Dziewczyna z Jersey , Pretty Woman, dobre komedie, wysokobudżetowe kino akcji
Seriale: Gra o tron, Dr. House, Breaking Bad
Muzyka: lubię bardzo wiele rodzajów - na dzień dzisiejszy “Defqon 1”, “Qlimax” jest najlepsza odskocznią od tego w czym tkwie.
Szanowne łajdaczki, do seksu zawsze miałem bardzo swobodne podejście - nie jestem, nie byłem i mam nadzieję, że nigdy nie będę ani zazdrosny, ani zaborczy. W tej sferze zawsze czułem się bardzo swobodny i traktowałem ją jako rodzaj sportu wyczynowego. Nigdy nie obiecam nikomu, że będę wierny i nigdy nie będę oczekiwał takiej obietnicy. Jestem wrażliwy, czuły, łasy na pieszczoty i klapsy. Jestem i byłem bardzo otwarty, potrafię słuchać i spełniać. Mogę tylko mieć nadzieję, że z tym jest jak z jazdą na rowerze - oby bogowie kondycji nie poskąpili.
Bardzo chciałbym się jeszcze kiedyś zakochać tak jak kiedyś. Miałem jedną prawdziwą dziewczynę i mnóstwo przyjaciółek. Lubię inteligentne, pełne temperamentu i humoru, zmysłowe kobiety. Dużą uwagę zwracam na proporcje, dobry gust i aparycję. W takich kobietach kręci mnie praktycznie wszystko. Wiek między 23 a 40 lat.
c.d. zob. skan

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page