top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Rafał 35399

Lifebox 35399
Cześć! Mam na imię Rafał. Mam 183 cm wzrostu. Jestem wesołym chłopakiem :), mam sporo tatuaży. Jestem romantykiem i empatycznym gościem, kiedy pomagam ludziom, pomagam bezinteresownie, dlatego wiele osób to wykorzystuje, ale przynajmniej wiem, że nigdy nie będziemy znajomymi. Szczera ze mnie bestia :) więc od razu zaznaczam, że nie szukam kobiety, która będzie chwilową zabawką. Mam 38 lat, kiedy za coś się zabieram to na całego i cel osiągam, nie będziesz moim osiągnięciem tylko pięknym darem, darem podarowanym od Ciebie, o którego będę zabiegał każdego dnia :) Wiesz co zrobić aby ze mną porozmawiać. Jeżeli to czytasz, wykonaj kolejny krok, bo pierwszy już za Tobą. Czekam z utęsknieniem Szukam kobiety szczerej, wesołej, cierpliwej i wyrozumiałej. Wiek przybliżony lub młodszy. Możesz mieć dzieci, z której strony by nie spojrzeć to są skarby. Własne szczęście trzymamy w dłoniach, ważne jest to, co z nim zrobimy? (...) Moją pasją jest muzyka - jestem basistą, druga to motocykle. Potrafię też zagrać na perkusji, rysuję i wykonuje prace manualne. Do prac manualnych trzeba mieć cierpliwość. Jestem ślusarzem z zawodu oraz pilarzem, zrobiłem przyuczenia do zawodu ogrodnika, stolarz - tapicer i budowlanka - wykończeniówka. Lubię gotować, tworzy i mieszać różne smaki. (...)

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page