top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Paweł 39620

Cześć!!! Moi Mili!!!
Na wstępie listu chciałbym pozdrowić bardzo mocno wszystkich zgłaszających się do portalu Doznania.eu i napisać coś o sobie.
Mam na imię Paweł, też postanowiłem zgłosić się do portalu, gdyż nie ukrywam, brakuje mi wsparcia do portalu, gdyż nie ukrywam brakuje mi wsparcia drugiej osoby, zarówno podczas pobytu w izolacji jak i po opuszczeniu zakładu karnego na wolności. Liczę na to, że w moim życiu pojawi się osoba wyjątkowa, możesz być nią Ty jeśli tylko chcesz. Będę szczery, mam 33 lata, jestem spod znaku zodiaku Raka, ale nie bójcie się, nie szczypie bez powodu. Mam 171 cm wzrostu, waże ok. 70 kg, jestem ciemnym blondynem i mam zielone oczy.
Mieszkam na wolności na małej wsi koło Lublina, z ojcem, mama niestety nie żyje. Mam dwie przyrodnie siostry ze strony mamy. Utrzymujemy dobre relacje i kontakt, pomagają mi jak tylko mogą. Jestem wolny, nie mam dzieci.
Interesuje się mechaniką, kształciłem się w tym kierunku i pracowałem na wolności w tym zawodzie. Lubię też muzykę, filmy, sport, dziewczyny, dobrą zabawę, jedzenie, ale gotowanie nie bardzo mi wychodzi.
Przyjemność sprawia mi rozmowa z innymi osobami, które są wyjątkowe i nie mają oporów co do takich osób jak ja, osadzonych w zakładzie karnym.
Tęsknię za wolnością, mam dużo planów do zrealizowania jak wyjdę na wolność. W zakładzie karnym przebywam od 22 lutego 2019 r. Czekam na końcową rozprawę, która prawdopodobnie odbędzie się w sierpniu, wtedy będę wiedział ile jeszcze mam odsiadki do końca wyroku.
Mogę zapewnić czytelniczki co do mojej osoby, że nie jestem niebezpieczny. W dalszej korespondencji, osobie, która będzie zainteresowana nawiązaniem kontaktu wyjaśnię za co mam wyrok i ile jeszcze do odsiadki.
Bardzo marzę, żeby zapoznać szczerą, miłą, mądrą, ładną, z poczuciem humoru, wyrozumiałą dziewczynę w podobnym wieku, która pomoże mi w ciężkich chwilach w zakładzie, ale również na wolności, wesprze mnie i porozmawia na wszystkie tematy, a w przyszłości założy ze mną rodzinę i będzie miała również ochotę na dzieci. To pomoże na pewno mi się ustatkować i żyć w społeczeństwie normalnie, jak inni ludzie.
Mój numer lifeboxa to 39620.
Proszę czytelniczki o poważne kontakty i bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu. Paweł

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page