top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Paweł 35664

Hej… Jestem 39-cio latkiem z okolic Chorzów - Katowice i od kilku już lat pozostaje za murami - a i kilka jeszcze pozostało. Jak to w życiu bywa, gdy znalazłem się w dołku, z biegiem czasu pozostałem sam. Każdy dziś ma swoje wiadomo życie, a mnie po prostu zapomniano - prócz ukochanej rodziny na szczęście, tzn. Mamy i Ojca, gdyż własnej niestety nie założyłem do tej pory. Cóż, tak może miało być. Pragnąłbym nawiązać znajomość z kobietą, z którą udałoby mi się złapać więź przyjacielską, a mam nadzieję, że z biegiem czasu miłosną. Bo prawda jest taka, że z tej głównie przyczyny zdecydowałem się na opublikowanie swego ogłoszenia na tym portalu. Chcę być szczery i w ten sposób to co mnie dość mocno krępuje mam już za sobą. Troszkę o mnie - lubię sport, sam też staram się dbać o siebie, lubię rzecz jasna, gdy kobieta również dba o siebie (bez przesady oczywiście) - i jest naturalnej urody. Lubię polskie oldskulowe rapy, jak i disco polo. Lubię chyba wszystko co polskie (może prócz naszego upośledzonego polskiego prawa). Uwielbiam prawdziwy, szczery kobiecy uśmiech - bezcenne… to jak się rumienią, i w ogóle. Tego najbardziej mi brak. Nie lubię z kolei chyba telewizji, najbardziej reklam, pustych seriali i durnych kasowych filmów sens. bez fabuły - pomimo tego, iz uwielbiam dobre kino. I to tak najkrócej o mnie.
Chcę zaznaczyć i podkreślić mocno to, iż nie oczekuje, ani też nie potrzebuje żadnej pomocy materialnej, gdyż nie po to daje to do publikacji - sam już ten fakt żenuje mnie i wprawia w zakłopotanie. Pragnienie bliskości jedynie przezwycięża te dwa powyżej wymienione odczucia. Jedyne czego oczekuje i na co skrycie liczę, to… Twoja wiadomość :)
P.S. Dodaje swoje aktualne zdjęcie - niestety tylko dowodowe posiadam, które zrobiło mi ZK. Nr lifeboxa: 35664

Paweł, 39 l.
lifebox: 35664

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page