top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Paweł 32579

Cześć! Mam na imię Paweł. Nr lifebox 32579. Tak się w moim życiu złożyło, że muszę odpokutować grzechy popełnione w przeszłości, wskutek czego odbywam karę pozbawienia wolności. I choć wydaje się, że tutaj człowiek jest zazwyczaj otoczony innymi ludźmi, to tak naprawdę najbardziej dotkliwie odczuwalna jest samotność. To właśnie ona skłania mnie do tego, by podjąć próbę poznania kogoś pomimo faktu w jakim miejscu przebywam.
Chciałbym poznać kobietę, która nadal w sobie potrafi odnaleźć dziewczęcą radość i świeżość, nadal potrafi cieszyć się życiem, i która wie także jak smakuje samotność i bardzo chciałaby ją zmienić. Kobietę uczciwą, dla której liczy się szczerość i zaufanie do drugiej osoby, i która pragnie kochać i być kochaną, a przede wszystkim zna smak tych uczuć i jest do nich zdolna. Piszę kobietę, ponieważ sam mam 45 lat i naturalnym jest, że poszukuję osoby w wieku zbliżonym do mojego.
Gdybym miał opisać siebie, to powiedziałbym, że jestem samotnym rozbitkiem dryfującym po bezkresnym oceanie samotności, wypatrującym jakiegokolwiek promyka nadzieji, który wskazałby mi drogę do bezpiecznego portu. W życiu cenię sobie prawdziwe uczucia, takie jak miłość, radość, szczęście, i tak naprawdę potrafię się cieszyć nawet z najmniejszych rzeczy. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał dowiedzieć się o mnie więcej i poznać mnie bliżej. Jeśli tak to proszę o pozostawienie wiadomości na moim lifeboxie nr 32579.

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page