top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Paweł 30179

Witam, mam na imię Paweł, lat 42, znak zodiaku ryba. Wzrost 191 cm i ważę w granicach 112-115 kg. Atletyczna budowa ciała. Kolor oczu - zielone, włosy - ciemny blond. Posiadam tatuaże, lecz żadnego nie wykonałem w zk. Interesuję się kulturystyką, ćwiczeniami siłowymi, dietą, gastronomią (gotowanie oraz wypieki, także na policzkach :)), dobrą książką, filmem, serialem. Lubię zwierzęta, dobrą muzykę. Tęsknię za wolnością, za córką, oraz za drugą osobą, z którą mógłbym porozmawiać, przytulić się itd.
Jestem rozwiedziony od około 17 lat. Więzienie nie miało z tym nic wspólnego, po prostu niezgodność charakteru. Mam 21-letnią córeczkę, oraz 5-cio miesięczną wnuczkę. Marzę by po wyjściu lub w trakcie poznać kobietę, która mnie zaakceptuje i zrozumie. Odbywam 15-letnią karę pozb. wolności. Wyrok od 2006 r. Podkreślam nikogo nie zabiłem. Jestem bardzo szczerym człowiekiem i oczekuje szczerości od drugiej osoby. Nienawidzę kłamstwa oraz krętactwa. Jestem osobą pogodną, wesołą, wrażliwą. Może ktoś sobie pomyśli - bandzior z takim wyrokiem i wrażliwy, ale tak jest. Tak naprawdę została mi tylko córka, no i teraz wnuczka. Rodzice zmarli. Pochodzę z woj. mazowieckiego, miasteczko między Łodzią a Warszawą. Bardzo chciałbym poznać kobietę przede wszystkim szczerą, z poczuciem humoru, oczywiście taką, której się spodobam i która spodoba się też mi.
Zdjęcie jest sprzed dwóch lat, gdyż wtedy jeszcze chodziłem na przepustki. Na co dzień chodzę w okularach. Od roku noszę brodę, ale nie mam problemu z tym by ją zgolić. To wszystko co na tę chwilę mam do przekazania. Pozdrawiam wszystkie panie. Do usłyszenia lub zobaczenia. Paweł :)
Mój lifebox 30179

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page