top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Mariusz 38236

Witam!
Mam na imię Mariusz, w tym roku skończyłem 32 lata. Jest to pierwsze zgłoszenie w moim życiu, na tego typu portalu. Od 4 lat przebywam w Zakładzie Karnym. Za 2 lata i 10 miesięcy przyda mój koniec kary. Wymiar kary jest duży, lecz nie zabiłem. Nic z tych rzeczy. Jestem dobrym człowiekiem w życiu i z charakteru. Tak to już w życiu bywa, jak masz miękkie serce to nie możesz mieć tyłka szklanego.
Pochodzę z woj. Śląskiego. Jestem hm… średniej budowy ciała, ok 75 kg przy wzroście 175 cm. Szatyn, krótko ścięte włosy, oczy niebieskie - ciemne, kilka tatuaży na ciele. Z twarzy miły, sympatyczny, nie przesiąknięty tym miejscem. Nie jestem w związku. Jestem po przejściach. Kawaler bez dzieci. Zgłoszenie umieszczam aby poznać panią, dziewczynę do przyjaźni, bo brakuje mi normalności, rozmowy z kobietą. Tak bezinteresownie. Nie szukam miłości lecz jej nie odrzucam. Otworzę gdy zapuka. Na wszystko przyjdzie swój czas. Miło by było poznać Panią, dziewczynę wolną, szczerą, normalną, nie oczekują złotych gór, nie jestem pisarzem, choć jestem romantykiem. Wiek, Twój bez znaczenia. Mile widziana chęć dalszego kontaktu telefonicznego, listowego lub przez Skypa. Lubię rozmawiać o wszystkim. Możesz mi sie zwierzyć, zachowam to dla siebie. Postaram się doradzić. Lubię sport, piłka nożna, tenis stołowy i taki, w którym można się zmęczyć i wypocić. Palę papierosy, choć myślę i chcę rzucić :). Może to Ty mi w tym pomożesz? :)
Chętne Panie, dziewczyny proszę o pozostawienie wiadomości na moim lifeboxie nr 38236.
Serdecznie Pozdrawiam i czekam, na pewno się odezwę jeśli zostawisz swój numer telefonu, dane na Skypa lub adres do korespondencji.
Dziękuję za zainteresowanie, jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.
Buźki!
Mariusz

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page