top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Marek 33322

Cześć… Ja zodiakalna waga znajdująca się na zakręcie życia, w osobie 46 letniego romantyka i miłośnika muzyki oraz dobrej kuchni. Pełen zalet z ogromnym sercem otwartym na pomoc innym i niepotrafiący przejść obojętnie obok potrzebujących. Jeśli szukasz bratniej duszy oraz kogoś z kim możesz porozmawiać na każdy temat, to miejsce dla ciebie.

Ja: Marek, 163 cm wzrostu, patrzący szarymi oczami na otaczający mnie świat. Po przejściach z życiowym bagażem. Uzdolniony, wrażliwy i bez nałogów. Z pomysłem na siebie i…

Ty: Nie ważne ile masz lat, jak wyglądasz i jakie masz za sobą drogi zakręty. najważniejsze jest dla mnie wnętrze i charakter.

Jestem otwarty na nowe życia drogi. Czekasz na kogoś, kto będzie dla ciebie oparciem, pomocą i przyjacielem? Nie czekaj, może to na ciebie czekam. Może to z tobą będę odkrywał świat. Nagraj się, zostaw info, a z pewnością się odezwę. Mój Lifebox: 33322. Nie czekaj już teraz daj sobie i życiu szansę na nowy start. Nie jestem ideałem, bo ideałów nie ma. Jestem facetem, który potrafi dać wszystko z siebie by uśmiech i ciepło było standardem. W zasadzie to tyle. Nie mam głowy do pisania jakiś wzniosłych tekstów :) Szukam kobiety na dobre i na złe, która pozna, polubi, a z czasem pokocha mnie takim jakim jestem. Marek

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page