top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Marcin 23700

Pozdrawiam serdecznie. Mam na imię Marcin, 39-latek o dobrym, spokojnym charakterze i łagodnym usposobieniu. Uwielbiam dobre książki, seriale oraz sport, a najbardziej ciepłe i rodzinne kobiety, które poważnie myślą o życiu. Pragnę poznać Panią o podobnym charakterze, nie marzycielkę lecz realistkę, która docenia to, co otrzymała od życia. Jestem wolny od nałogów, może za wyjątkiem sportu i ćwiczeń fizycznych. Mam 172 cm wzrostu, ważę 88 kg i jestem facetem o sportowej sylwetce. Dbam o wygląd zewnętrzny, co nie oznacza, że zaniedbuje wnętrze. Mam średnie wykształcenie, jestem budowlańcem, a po pracy lubię spędzać czas w domu z Tobą, niż z kolegami. Jestem bardzo zmęczony tym miejscem i samotnością, więc docenie wszystko co możesz i zechcesz mi zaoferować. Poznam Panią w wieku 35-40 lat, mile widziane Panie z woj. warmińsko-mazurskiego lub podlasia, o dobrym sercu i łagodnym charakterze, która ceni rozmowy, nie kłótnie. Wygląd zewnętrzny nie ma dla mnie takiego znaczenia jak Twoje wnętrze i charakter. Bardzo proszę o poważne i odpowiedzialne oferty. Dziękuję Paniom, które szukają przygody. Obdarzam wszystkie z Was ogromnym szacunkiem, ale w moim życiu czas przygód dobiegł końca. Podkreślam, że absolutnie nie oczekuje pomocy finansowej! Jestem niezależny finansowo. Pragnę poznać Panią, która poznała blaski i cienie życia, która szuka przyjaciela na zawsze. Marcin Nr lifebox: 23700

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page