top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Krzysztof 34525

Mam 33 lata, pochodzę z Bydgoszczy. Mam wykształcenie średnie i jestem kucharzem małej gastronomii. W ZK przebywam od półtora roku, a ogólnie całego wyroku mam trzy i pół roku za kradzieże. Oczywiście po opuszczeniu ZK mam w planach zmienić całe swoje dotychczasowe życie. Przez trafienie do ZK wiele straciłem, również bliską mi osobę. I tym razem po wyjściu nie chcę powtarzać podobnych błędów i przykrych dla mnie doświadczeń, jak utrata bliskich mi osób przez własne błędy. Jestem osobą bardzo szczerą i otwartą. Także ludzie postrzegają mnie jako miłego i zabawnego człowieka. Uważam też, że jestem dość wrażliwą osobą. Jestem osobą bez nałogów, uwielbiam sport i także go uprawiam. W wolnych chwilach czytam dużo książek.
W życiu codziennym bardzo cenię sobie szczerość i stabilność. Po opuszczeniu ZK bardzo chciałbym ułożyć sobie życie i do tego będę dążył. Również chciałbym poznać kobietę wolną, szczerą, która wie czego chce od życia. Wyrozumiałą, która nie ocenia ludzi z góry. Taką, która również szuka w swoim życiu miłości i osoby, na którą będzie mogła w pełni liczyć w codziennym życiu. Taką, która potrafi zrozumieć, że osoby z ZK też są normalni i mają takie same odczucia i marzenia jak inni. Dla mnie nie liczy się wiek i wygląd. Cenię sobie dobry charakter i szczerość, ponieważ uważam, że jest to bardzo istotne rozmawiać z drugą osobą o wszystkim i nie mieć przed sobą żadnych tajemnic. I bardzo chciałbym poznać taką kobietę, ponieważ też odwdzięczę się tym samym, a przede wszystkim szczerością! Jeżeli pojawi się zainteresowana dziewczyna, zapewniam, że odpowiem na każdy temat szczerze i otwarcie, ponieważ chciałbym poznać kobietę już na samym początku od etapu czystej szczerości i szacunku wobec siebie. Jeżeli zobaczę, że drugiej osobie zależy i będzie podchodzić poważnie do znajomości, uczynię wszystko aby taką znajomość utrzymać i pielęgnować dla wspólnego dobra, dla siebie. I uważam też, że szczęściu też czasem trzeba pomóc, aby wskazało nam właściwą drogę.
Nr lifebox 34525

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page