top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Krystian 35059

Witam wszystkie piękne Panie zainteresowane moim ogłoszeniem i profilem.
Nazywam się Krystian - Christian, mam 34 lata, urodziłem się w 1986 r. na Mazowszu. Mam 176 cm wzrostu, błękitne oczy, ciemny blond kolor włosów, sportową sylwetkę. Na tym portalu szukam przyjaźni, miłości lub sexu. Zaskoczcie mnie dziewczyny!
W wieku 18 lat wyjechałem do Niemiec. Jestem z pochodzenia Niemcem i mam dwa paszporty - polski i niemiecki. W Niemczech mieszkałem/mieszkam w Alpach, w Polsce zaś aktualnie na Mazurach i gdzie mnie poniesie. W Niemczech mieszkałem na stałe, skończyłem tam dwa kierunku studiów i obroniłem magistra na dwóch uczelniach w Univessitat Karlsruhe - logistykę, zarządzanie łańcuchem dostaw i Universitat Hannober - handlowiec i prawo handlowe w Unii Europejskiej. Mówię na poziomie języka ojczystego zarówno po polsku jak i po niemiecku. Pracowałem ponad 10 lat w Fabryce Mercedes - Daimler w Stuttgart, jako kierownik łańcucha dostaw towarów prosto na taśmę.
W Niemczech poznałem pewną Polkę, która nie chciała zostać w Niemczech. Zauroczyła mnie i w roku 2017, dokładnie trzy lata temu zjechałem za nią do Polski. Odszedłem z fabryki Mercedes-Daimler i założyłem dwie firmy, które świetnie się rozwijały. Jedna z nich to firma transportowa - 52 tiry robiące transporty w łańcuchu dostaw dla Mercedesa, Boscha, Siemensa, ogólnie na rynku niemieckim. Niestety z kobietą za którą przyjechałem do Polski mi nie wyszło. Bardzo źle to zniosłem emocjonalnie. Przez to nie wiem czy kiedykolwiek będę szczęśliwy i zaznam miłości. Wierzę na pewno w przyjaźń, związki na ogół mi nie wychodziły.
Jestem pozytywnie na swój sposób zwariowanym biznesmenem - mężczyzną twardo stojącym na ziemi. Mam wysoką kulturę osobistą, szanuję ludzi, ale nie każdemu chce poświęcić mój czas. Jestem człowiekiem otwartym, pewnym siebie, o szerokich horyzontach. Uczuciowym, troskliwym, kulturalnym, miłym. Wypowiadam się wśród grona ludzi tylko wtedy, kiedy mam pojęcie o danym temacie. Rzadko używam słów obelżywych, nigdy nie obraziłem żadnej kobiety, czy osoby chorej lub starszej. Na szacunku i szczerości buduję swoje wszystkie relacje. Rozszedłem się z dziewczyną za którą przyjechałem do Polski i aktualnie mieszkam na Mazurach. Dużo podróżuję po Polsce i Europie po znajomych i klientach. Moja cała rodzina, rodzice, brat mieszkają w Niemczech na stałe. Ja z moją byłą rozszedłem się około dwa lata temu i od tej pory jestem sam. Zastanawiam się nad powrotem do Niemiec. Może właśnie Ty staniesz się powodem dla którego pozostanę w Polsce. A może wyjedziemy razem do Niemiec w Alpy lub do Szwajcarii.
Nagraj mi się na skrzynkę. Do Zakładu Karnego trafiłem za prowadzenie po kieliszku na 6 miesięcy. Koniec kary mam w grudniu 2020 r. Napisz, zadzwoń, poznajmy się. Krystian

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page