top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Kamil 37390

Witam. Mam na imię Kamil, mam 29 lat. Jestem brunetem i jestem z Chełma, województwo lubelskie. Wzrost mój to 172 cm, oczy niebieskie.

Moim zainteresowaniem są sporty walki, oraz sporty siłowe. W chwilach wolnych lubię rysować, czytać książki oraz słuchać dobrej muzyki. Ogólnie rzecz biorąc to słucham każdego rodzaju muzyki, techno, hip-hop, disco polo itd.

W ZK przebywam od 2010 roku, tj. 10 lat. Miałem 18 lat jak zostałem zatrzymany. Na chwilę obecną zostało mi do końca kary 8 miesięcy. Jestem chłopakiem charakternym, który potrafi postawić na swoim. Jestem trochę nieśmiały w kontaktach z kobietami, tak już mam, ale gdy sytuacje się rozwijają to opuszcza mnie ta nieśmiałość. Jestem chłopakiem z poczuciem humoru, optymistycznie podchodzę do wszelkich spraw i nie przejmuję się trudnościami, tylko próbuję je rozwiązywać w sposób jak najbardziej korzystniejszy. Poszukuję takiej osoby, która będzie w stanie zaakceptować mnie takiego jaki jestem i nie patrzyła pod kątem tego gdzie jestem, była wyrozumiała, opiekuńcza, rozsądna, stanowcza. Która chciałaby zbudować związek albo przynajmniej spróbować pomimo przeszkód.

Nie szukam u kobiet pomocy finansowej ani żadnej innej. Szukam kogoś, kto nie patrzy na to, że ktoś przebywa lub przebywał w więzieniu, że ma tatuaże, najważniejszy jest charakter. Poszukuję miłości swego życia, przez lata izolacji zrozumiałem co straciłem w moim życiu. Miałem 18 lat jak trafiłem do Zakładu Karnego, całe swoje młode lata spędziłem w murach więzienia. Teraz gdy powstał ten portal mam szansę na poznanie kogoś kto chce poznać takie osoby jak ja. W końcu my też jesteśmy ludźmi z uczuciami. Czekam na odpowiedzi z waszej strony i do usłyszenia.


Pozdrawiam wszystkie Panie.

Kamil

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page