top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Janek 35355

Moja wizytówka głosowa do odsłuchania jest tu: www.lifebox24.pl
login: 32930
Hasło: Wizytówki1!Mam na imię Janek, obecnie przebywam w ZK Moszczaniec w Bieszczadach. Mam 54 l., oczy niebieskie, włosy ciemny blond, 170 cm, ważę 75 kg. Pochodzę z woj. podkarpackiego. Odsiaduję duży wyrok, jeszcze zostało mi 2 lata do końca wyroku, ale jest możliwość, że wyjdę wcześniej. Moje zainteresowania to sport, dobry film, czasami książka, również lubię rozmowy z drugą osobą. Mimo 54 l. czuję się dobrze, jestem wysportowany i pełen energii. Moim marzeniem jest poznanie kobiety, która rozumie życie i pomimo mojej przeszłości zechce się ze mną zaprzyjaźnić i zrozumieć mnie. Tęsknię za życiem na wolności, tyle czasu spędziłem w więzieniu, że trochę boję się tego wszystkiego co mnie spotka na wolności, po wyjściu. W czasie mojego pobytu w Zk zmarł mi tata, a pół roku później mój syn, który nawet nie skończył 21 l., a w tym roku zmarła moja mama. Wszystkie osoby bliskie odchodzą, a ja nadal siedzę w więzieniu. Jest to dla mnie największa tragedia, ale mimo tych wszystkich bardzo przykrych wydarzeń, które mnie spotkały, jakoś się trzymam. Mam nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży w moim życiu. Mam nadzieję, że znajdzie się kobieta, która zainteresuje się moją osobą. Pozdrawiam wszystkie kobiety, życzę dużo zdrowia i szczęścia. Nr lifeboxa: 35355. Proszę o kontakt. Dziękuję.

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page