top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Jakub 38264

Drogie Panie,

Nazywam się Jakub i niedługo kończę 22 lata. Mam 185 cm wzrostu, kolor oczu brązowy, a włosy jasny blond. Dbam o siebie i ćwiczę. Z charakteru jestem troskliwy i uczuciowy, szczery i dowcipny. Jak dowiedziałem się o stronie pomyślałem, iż spróbuje, dodam ogłoszenie i zobaczymy co będzie. Chciałbym odciąć się od starego towarzystwa i dlatego chce poznać kogoś na nowo. Wiek nie ma znaczenia, możesz mieć 17 lat lub nawet 40. Szukam jakiejś kobiety do rozmów, związku, a może czegoś więcej :) Jestem z Poznania, a aktualnie przebywam w ZK w Gębarzewie koło Gniezna. Jesli jesteś zainteresowana by mnie poznać nagraj się na lifeboxie. Moimi pasjami jest podróżowanie i siłownia. W wolnym czasie rysuje i tatuuje. Do ZK trafiłem za złamanie zakazu sądowego, włamania, handel. Zmieniłem się podczas odsiadki i dużo przemyślałem. Karę odbywam już prawie 3 lata. Koniec kary mam w maju 21 r., zostało mi 11 m-cy, a mam duże szanse na wyjście na zwolnienie warunkowe niedługo. Czekam na Twoją wiadomość. Daj szansę okazji i nagraj się. Czekam na wiadomości z całej Polski, w końcu odległość to nie problem, a ja jestem z Poznania. Chciałem jeszcze dodać, że teraz mam możliwość korzystania z rozmów i pisania na Skype, tam mogę wysłać Ci moje zdjęcie lub możemy porozmawiać jak chcesz. To mój nr lifeboxa 34952. Buziaki :)

P.S. Zdjęcia są już trochę stare bo z 2016-2017 r. :)

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page