top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Dawid 31781

Jestem z ZK. Na imię mam Dawid , lat 28. 178 cm wzrostu, brunet, piwne oczy, dziecięco-poważna twarz, sylwetka sportowa. Przyjemność sprawia mi szczerość, otwartość, prostota drugiego człowieka, poza tym sport kalisteniczny. Jest to m.in. moje zainteresowanie, tak jak taniec (popping). Jednym z moich marzeń jest poznanie kobiety, która będzie moim filarem, fundamentem, która da mi miłość i mobilizację, bezwarunkową, która wprowadzi w życie sens. Natomiast innym, drugorzędnym marzeniem jest dom, który chcę stworzyć, w którym będzie dostatek i spokój, miejsce gdzie można porzucić stres.

Nie jestem rozmowną osobą, jestem “wybredny” w znajomości, w kobiecie musi mnie coś zaskoczyć, kieruję się impulsami wewnętrznymi, naskupieniu i wadze słów. Zazwyczaj dominował w moim życiu perfekcjonizm, przez co mam wiele wad, m.in. komunikacji. Lecz potrafię być dobrym, czułym mężczyzną, jestem duszą artystyczną, wrażliwy ale i zawzięty. Mało rzeczy robi na mnie wrażenie, jestem wierzący i wiara powoduje, że niemożliwe może być możliwe. Musi mnie to “coś” bardzo fascynować.

U kobiety szukam ekscentryzmu, ciepłej, cichej, urokliwej. Aby “rozumieć się bez słów”. Zgodnej, ale i stanowczej we własnych dążeniach.

Ponadto dodam coś istotnego o sobie. Szanuję każdego człowieka, nie nakazuję, nie narzucam, lubię dowodami przekonywać. …”szukam ciągłego zadziwiania”.

Proszę o kontakt chętne kobiety na nr 31781.

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page