top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Artur 31699

Witam Miłe Panie!
Mam na imię Artur. Jestem atrakcyjnym, całkiem przystojnym, wysportowanym 38-letnim jeszcze kawalerem. Mam 178 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne, krótko ostrzyżone włosy. Moja waga to 78 kg.
Jestem romantykiem i zodiakalnym wodnikiem, bez nałogów. Z natury jestem szczery, otwarty, bezpośredni, miły, kulturalny, troskliwy i opiekuńczy, z poczuciem humoru :)
Jestem aktywny, a co za tym idzie, uwielbiam sport pod każdą postacią, ale najbardziej lubię pływać i przyznam się, że w wodzie czuję się jak ryba. Poza tym siłownia, bieganie i jazda na rowerze. Lubię kino, spacery i długie rozmowy o wszystkim, gdyż nie mam tematów tabu.
Uważam, że podstawą i fundamentem udanego związku jest szacunek i przyjaźń. Umiejętność słuchania i rozmawiania. Wspólne wyciąganie wniosków, gra na argumenty i kompromis. Szukam miłej, atrakcyjnej, szczupłej, niezależnej i konkretnej dziewczyny, kobiety do stałego związku, która chce mieć dzieci, jest aktywna, szczera, otwarta i odważna.
Jestem w złym miejscu, ale nie jestem złym człowiekiem. Popełniłem kilka błędów, ale chyba każdy je popełnia. Po prostu jeden mniejsze, drugie większe. W gwoli ścisłości, nie jestem żadnym zboczeńcem, naciągaczem, ani oszustem. Jestem zaradny i pracowity, więc jeżeli zainteresowała Cię moja osoba i chcesz mnie bliżej poznać i dowiedzieć się o czym marzę, czego pragnę i za czym tęsknię, to odezwij się do mnie… Artur
P.S. Koniec kary mam styczeń 2022 r.
Mój lifebox: 31699

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page