top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Arkadiusz 37528

Nazywam się Arkadiusz, generalnie pochodzę z Piekar Śl., a obecnie przebywam w ZK. Choć przez karczek przeleciało mi już 32 wiosenki to jednak wciąż pozostaje kawalerem. Mierzę 176 cm wzrostu i jestem posiadaczem zarówno niebieskich oczu, jak i kilku tatuaży i mógłbym dopisać do tego jeszcze blond włosy, gdybym tylko ciągle się nie golił na łyso :)
Ulubiony film - znajdzie się ich dość sporo…
Muzyka - niemalże każda, w zależności od nastroju... :)
Kolor - każdy, zajmuje się malowaniem, bez znaczenia na jakim podłożu… Najlepiej mi wychodzi na ciele.
To tak pół żartem/ pół serio, bo szczerze nie mam zielonego pojęcia co ja w ogóle powinienem o sobie napisać, poza tym, że do końca kary pozostało mi jeszcze tylko 4 miesiące i to z 3-ech lat, bo na tyle czasu wypadłem z obiegu w relacjach, może nie międzyludzkich, ale męsko-kobiecych już tak. A tak poza tym to mam jeszcze wiele innych zalet, jak i umiejętności wartych podkreślenia, jak choćby to, że jestem wiecznie uśmiechniętym optymistą. Nie ma, że się czegoś nie da, zawsze jest jakieś wyjście oraz pozytywna strona medalu. Cynizm i sceptycyzm są mi obce. Jestem szczery aż do bólu, a do tego jeszcze ekstrawertykiem nielubiącym bezczynności. Lubię sport. Interesuje mnie medytacja, w szczególności w oparciu o dzieła Marka Wilberga m.in. “Boomeritis - powieść, która da ci wolność”. konkret, polecam. Szachy, gry karciane, krzyżówki, teleturnieje np. “Jeden z dziesięciu” też uważam za jak najbardziej pożyteczne, bo zawsze jakoś pozwalają się tutaj człowiekowi rozwijać, niż tylko stać w miejscu, albo co gorsza zaliczać regres.
Wymagań odnośnie tej, którą byłoby mi dane poznać dzięki portalowi to nie mam żadnych. Jedynie zaś mogę wyrazić swoje nadzieje związane z całym tym zostawianiem sobie wiadomości na lifeboxie i jedną z tych nadziei jest to, żeby ten kontakt był realny, a nie tylko wirtualny, krążący w meandrach eteru wyłącznie pomiędzy numerami skrzynek, zawierającymi wiadomości głosowe… Chodzi mi poprostu o to, żeby ktoś tego nie odebrał jako żart i nie podszedł do sprawy protekcjonalnie, tylko zrozumiał, że z drugiej strony też jest człowiek… Człowiek, który szuka najzwyklejszego kontaktu z drugą osobą, z kimś z kim mógłbym normalnie porozmawiać, bez uprzedzeń i obaw czy znów mu nie zostanie przyklejona jakaś łatka… Człowiek, który może i przez dłuższy okres czasu odczuwa obojętność, ale to nie znaczy, że nie posiada on również i innych uczuć wyższych, które tylko czekają na uaktywnienie. Dziękuję! Pozdrawiam!

Tutaj podaję swój nr lifeboxa: 37528

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page