top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Arkadiusz 32202

Często reaguje na wiadomości ***

Nazywam się Arek, mam 25 lat i jestem wysokim (183 cm), szczupłym (76 kg), ciemnym blondynem, o niebiesko-szarych oczach i sylwetce lekko wysportowanej.

Dlatego lekko wysportowany, gdyż ćwiczę ok. 3 razy w tygodniu wszystkie partie mięśni, a ulubionym z moich ćwiczeń są podciągnięcia na drążku do ćwiczeń, ale to nie ma co tyle pisać o tym.

Interesuje się m.in. elektroniką, samochodami i nowinkami w świecie sportu.

Co tu dużo opisywać o sobie, jestem normalnym facetem, który o siebie dba, lubię dobrze wyglądać, schludnie być ubranym, ponieważ wyrosłem z ciuchów typu dresy, więc nie jestem tzw. dresiarzem, choć korzystam z nich do treningów bo są wygodne. Lecz na co dzień chodzę w jeansach i koszulach w tzw. kratę.

Nie palę papierosów od września 2019 r., alkohol piję okazyjnie, nie zażywam środków odurzających, za to lubię dobrze zjeść.

Lubię czytać książki o tematyce np. thriller lub horror, a ulubionym autorem jest Harlan Coben lub King. Lubię też oglądać filmy, lecz lepiej oglądać z wybranką, w szczególności filmy typu horror. Co do muzyki to słucham głównie rapu m.in. wykonawców tj. Buka, Bezczel i Quebonafide, słucham też muzyki klubowej, jak i wykonawcy piosenek Dżem.

Posiadam tatuaże i planuję wytatuować sobie tzw. rękawy, gdyż plusem jest to, że mój Ojciec jest tatuażystą :)

Nie wiem co mogę o sobie jeszcze napisać, bo już dużo napisałem, lecz napiszę kogo szukam. Szukam kobiety, z którą będę mógł porozmawiać o wszystkim, a jest to jedyna rzecz, która na chwilę obecną sprawia mi przyjemność bo przebywam chwilowo w ZK.

Jako że jestem młody, to mam marzenia, lecz do ich realizacji potrzebuje właśnie kobiety, gdyż bardzo chciałbym założyć i mieć rodzinę, preferuję też dzieci, jak i poznam kobietę z dzieckiem.

Nie jestem ideałem, bo nie ma takich ludzi, ale szukam kobiety do lat 32 i może mieć dziecko. Chcę dodać, że miałem już o 12 lat starszą kobietę z dzieckiem, lecz jako że byłem młody i głupi to dałem się troszkę wykorzystać, bo mam tak miękkie serce, a po 3 latach związku znalazła sobie faceta “swojego szefa”, co sprawiło mi dużą przykrość, bo byłem bardzo zakochany.

Szukam kobiety schludnej, miłej, troskliwej, jak i szczerej, która szuka stałego związku. Mówi się, że nie ma co patrzeć na wygląd, bo i tak się zmienia, lecz wiadomo, że jest on też ważny, gdyż po co być z kimś kto ci się nie podoba, a nie chce nikogo skrzywdzić, dlatego jestem szczery i mówię odrazu, że szukam kobiety do lat 32, może być wysoka, lecz nie wyższa ode mnie, szczupła, bo sam jestem szczupły, i długich włosach, kolor obojętny, a szczerze uwielbiam, gdy kobieta ma loki lub falujące włosy. Może mieć dziecko, nie przeszkadza mi to, gdyż już wychowywałem nie swoje dziecko.

Na zakończenie chcę dodać, że jestem z Łodzi, lecz jak opuszczę ZK i poznam tą jedyną to mogę się przeprowadzić. Jeśli jesteś zainteresowana kontaktem to są 2 sposoby:

-chęć poznania kogoś do stałego związku, czyli mnie :)

-lifebox mój nr skrzynki 32202

Licze, że odezwie się kobieta, która chce być traktowana jak księżniczka, ponieważ dbam o to co kocham i szukam kogoś na stałe. Na tym zakończę ten opis, czekam na kontakt.

Pozdrawiam, Arkadiusz

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page