top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Adrian 32389

Siema!
Hmm… od czego by tu zacząć? Może od początku ;) Na imie mam Adrian, lat mam 29 (z tego 4 lata jestem zamknięty), oczy mam koloru niebieskiego, włosy ciemne, wzrost 191 cm i 102 kg wagi. Dla przybliżenia swojego wyglądu dołączam troszkę niewyraźne zdjęcie, ale wychodzę z założenia, że lepiej umieścić takie, niż w ogóle miałoby go nie być :)
Podstawowe dane mamy już za sobą. Teraz może w skrócie opiszę swoje życie w ZK. Tak jak większość osadzonych jestem tutaj oczywiście niewinnie :) Czytam dużo książek, jeszcze więcej trenuje (6 dni w tygodniu, jak zdrowie nie szwankuje). Oglądam dużo programów popularno-naukowych, teleturnieje, jak i seriale. W sumie tak wygląda życie przeciętnego skazanego :) Utrzymuje też kontakty listowne i telefoniczne z rodziną i przyjaciółmi. Obecnie jestem osobą oczekującą na przyjęcie do szkoły średniej i będę robił jakieś wykształcenie. To narazie na tyle co chciałbym o sobie napisać.
Jeżeli chodzi o to, czego oczekuję od portalu? To dobrej zabawy, aby zabić monotonię która tutaj panuje. Bardzo chętnie porozmawiałbym z kimś nowo poznanym przez telefon, popisał listy :) W razie zainteresowania moją osobą zostawiajcie wiadomości na lifebox nr 32389 na pewno odpowiem :) Pozdrawiam, Adi :)

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page