top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Adam 31658

Cześć. Na imię mam Adam, jestem blondynem o niebieskich oczach. Mam 32 lata, wzrostu 187cm i moja waga to 72kg. Zainteresowania moje to: film, muzyka, sport i zwierzęta. Obecnie przebywam w ZK, za parę miesięcy moja kara dobiega końca, więc postanowiłem spróbować poznać kogoś kto na początek zechce się ze mną zaprzyjaźnić i porozmawiać o życiu codziennym poza murami, które mnie otaczają, a może z czasem wyjdzie coś z tego więcej. Cenię sobie szczerość i prawdomówność, to największe zalety, które posiadam i mogę obiecać, że nigdy ich nie złamię. Do tej pory nie myślałem aby kogoś poznawać podczas odbywania kary, bo to wiąże się z dodatkowym stresem, tęsknotą, a tego w tym miejscu nie brakuje. Lecz teraz gdy moja kara powoli dobiega końca, chcę spróbować ponownie po opuszczeniu ZK spróbować zacząć, a przede wszystkim wierzyć w to, że uda mi się zacząć wszystko od nowa z osobą, która poprowadzi mnie do życia, które spróbujemy ułożyć sobie razem. Jeżeli zainteresowala Cię moja osoba i chciałabyś nawiązać ze mną kontakt, to pozostaw wiadomość na moim Lifeboxie 31658, a na pewno się odezwę. Pozdrawiam, życzę wszystkim znalezienia swojej drugiej połówki.
Adam

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page