top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Łukasz 39082

Jeśli czytasz to ogłoszenie to znaczy, że masz dzisiaj dobry dzień, albowiem właśnie wygrałaś niespodziankę! Chcesz ją rozpakować? Śmiało - pomogę! Na początek zacznij od ozdobnej kokardki, po rozwinięciu której dowiesz się, że twój prezent ma na imię Łukasz i został wyprodukowany w Warszawie w 1984 roku, choć z racji magazynowania w dobrych warunkach, wygląda na dużo młodszy. Jest owinięty w mnóstwo warstw, a każda z nich zapewne rozbudzi w tobie ciekawość zwłaszcza, że prezent jest bardzo praktyczny, bowiem lubi gotować, a także robić różne inne słodkie rzeczy, co wynika zarówno z jego charakteru, jak i załączonego atestu - technika żywienia i usług gastronomicznych. Choć podpowiem - nie jest to robot kuchenny! Prezent jest w dobrym stanie technicznym, pozytywnie zdał testy bezpieczeństwa, a przy tym jest wygodny i dobrze się prowadzi, co oznacza, że zostanie dopuszczony do ruchu drogowego w ciągu najbliższych 30 miesięcy i choć też chciałbym wygrać czerwone ferrari - wybacz, ale nie jest to samochód! Nie mam również dobrych wiadomości jeśli lubisz pluszaki, albowiem nie jest to także miś z dużym brzuszkiem, odstającymi uszami i futerkiem, choć podobnie jak i on, bardzo lubi gdy się go tuli tuż przed snem. A zamiast wizyty w pralce zdecydowanie woli gorącą kąpiel w wannie, bądź wspólny prysznic. Co więc skrywa prezent? - cóż, może przekonaj się sama.

Pozdrawiam, Łukasz

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page