top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Łukasz 36412

Mam na imię Łukasz, mam 34 lata, jestem normalnej budowy ciała “szczupły” :) 186 cm. Jestem z woj. śląskiego. Interesuje się głównie współczesną architekturą, modą, motoryzacją, wystrojem i dekoracją wnętrz itp. designem. Posiadam własną działalność (obecnie ze względu na zaistniałą sytuację zawieszoną). Lubię popularną klubową muzykę, ale na ogół słucham wszystkiego według nastroju. Lubię spokój, kulturę osob., uczciwość i szczerość.

W z/k przebywam od stycznia 2020 r., a koniec kary przypada mi na początek 2021 r. (styczeń, luty). Do z/k trafiłem za jazdę pod wpływem alkoholu, co jednak sam potępiam tego typu nieodpowiedzialne zachowanie. Ale jestem też zdania, że za własną głupotę powinienem ponieść jakieś konsekwencje, dlatego też uważam, że choć to surowe “kara pozb. wolności” to uczciwe i adekwatne za moje naganne zachowanie. Całe szczęście, że nie spowodowałem żadnego wypadku i nikogo nie potrąciłem. Teraz będąc w z/k brakuje mi głównie najbliższych m.in. Mamy, siostry i bliskich znajomych.

Po miesiącu może dwóch, odbywania kary w z/k zostawiła mnie partnerka z którą wspólnie planowaliśmy szczęśliwą rodzinę i przyszłość. Stwierdziła, że “ponad rok” to zbyt długo żeby na mnie czekać, aż wyjdę na wolność, i że musiała by sobie sama ze wszystkim radzić, a do tego jej rodzice całkowicie nie zaakceptowali tego żeby była z kimś kto siedzi czy siedział w więzieniu. Ta sytuacja była dla mnie przykra, ale już się z nią pogodziłem. Czy to, że trafiłem do więzienia sprawiło, że jestem kimś gorszym od innych? Nie potrafię sobie odpowiedzieć na to pytanie. Ale być może tak miało się stać; tak było mi to pisane. Teraz myślę, że to okazja i czas na nowe życie. Nawiązanie nowej przyjaźni, a może odnalezienie dzięki portalowi “doznania.eu” nowej i prawdziwej miłości. Czas na rozpoczęcie czegoś nowego, nowego etapu życia. Dlatego właśnie zdecydowałem się do Was napisać, aby mieć okazję móc poznać nową przyjaźń czy też kobietę na resztę życia.

Chciałbym być w końcu naprawdę szczęśliwy i mieć wspaniałą, szanującą i kochającą się rodzinę. Najwyższy na to czas :). Chciałbym też dodać, że nie poszukuję nowej znajomości żeby się zabawić czy też wykorzystać w jakikolwiek sposób. Nie należę do tej kategorii osób. Od drugiej strony oczekuję podobnego charakteru, odpowiedzialności i osobowości. Zaakceptuje też kobietę z dzieckiem lub dziećmi. Szukam po prostu kobiety lub przyjaciółki, z którą mógłbym z pełnym zaufaniem porozmawiać, spotkać się i wieść wspólne satysfakcjonujące relacje, szanując się i wspierając z wzajemnością.

Na zakończenie jeszcze raz Wszystkich pozdrawiam i dziękuję za możliwość skorzystania z portalu doznania.eu. Lifebox 36412

Łukasz :)

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page