top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Łukasz 23331

Samotny, wrażliwy ale jednocześnie silny i pozytywnie nastawiony do innych ludzi 33-letni GEJ nawiążę kontakt z WSZYSTKIMI osobami, które nie oceniają mnie przez pryzmat miejsca, w którym jestem, ani orientację seksualną. Nie szukam pomocy ani wsparcia finansowego, a jedynie przyjaźni, znajomości. Czasem potrzebujemy kogoś kto nas wysłucha, zrozumie lub nawet skrytykuje. Jaki jestem? Wiele osób twierdzi, że przystojny. Ja mówię “zwyczajny chłopak”, niczym szczególnym się nie wyróżniam. Mam 168 cm wzrostu, 68 kg wagi, wysportowaną sylwetkę. Mam duże serce i ogromny dystans do samego siebie - nie wiem czy to wada czy zaleta. Jestem szczery i otwarty, nie składam obietnic, których nie będę mógł spełnić. Potrafię słuchać, przyjąć krytykę, umiem przyznać się do błędu. Mam duże poczucie humoru ale ludzie nauczyli mnie twardo stąpać po ziemi. Uwielbiam śpiewać - muzyka to moja pasja. Interesuję się prawem - nie tylko karnym, kuchnią - lubię eksperymentować oraz hobbistycznie kulturystyką - dbam o wygląd sylwetki.

Choć jestem osobą homoseksualną nie szukam znajomości wyłącznie wśród mężczyzn. Kobiety ponoć marzą o koledze geju - tak słyszałem. Nie szukam miłości choć jej nie wykluczam. Przede wszystkim szukam osób, z którymi będę mógł rozmawiać o wszystkim i o niczym. Może to ja będę mógł komuś pomóc, wesprzeć kogoś.

W więzieniu jestem po raz drugi przez głupotę, ale także ratując ukochaną osobę, która tego nie doceniła i odeszła. Gdy powiedziałem przyjaciółce, że chce zamieścić to ogłoszenie nazwałą mnie wariatem szukającym guza. Ja nazwałbym to odwagą. Choć osoby takie jak ja z góry mają ciężej w więzieniu, bo muszą cały czas kogoś udawać, trzymać w tajemnicy orientację, to znajdzie się czasem ktoś tolerancyjny, z kim można otwarcie porozmawiać.

Jeżeli szukasz kumpla, przyjaciela czy bratniej duszy, chcesz wiedzieć o mnie więcej, poznać mnie? Zostaw wiadomość na mojej skrzynce lifebox o numerze 23331. Na pewno odpowiem. Jeżeli Cię nie zainteresowałem to daruj sobie krytykę i obelgi. Wrażenia na nikim nie zrobisz. Pozdrawiam wszystkich gorąco, Łukasz.

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page