top of page

Wybory

Naszym celem jest wsparcie procesu wyborczego poprzez umożliwienie kandydatom na posła, senatora, radnego stałego kontaktu z pozostającymi offline wyborcami. Wierzymy, że doinformowanie wyborców pozostających w wykluczeniu cyfrowym i informacyjnym pomoże im w świadomym wyborze kandydata oraz przyczyni się do zwiększenia frekwencji wyborczej. 

2023

OFFIN

Offin jest odpowiedzią na wykluczenie cyfrowe i informacyjne.

Jest mostem, który łączy społeczność ponad przepaścią cyfrową, która powstawała przez lata i oddziela starsze pokolenia od młodzieży, miasta od rejonów wiejskich, biednych od bogatych. Dzięki Offinowi i podstawowym umiejętnościom mogą łączyć się w grupy i z łatwością wymieniać wiadomościami głosowymi. 

Jak to działa? 
Do komunikacji użytkownicy wykorzystują zbudowany przez nas komunikator lifebox24.
Użytkownik otrzymuje identyfikator, który przydzielany jest automatycznie. Wystarczy zadzwonić na udostępniony w tym celu numer telefonu. System powiąże przydzielony identyfikator lifebox24 z numerem telefonu użytkownika i wyśle identyfikator i pin smsem. Proces przebiega automatycznie i nie wymaga instalowania aplikacji ani podawania jakichkolwiek danych. Od tej pory lifebox będzie informował użytkownika smsem o nowej wiadomości w jego skrzynce. Użytkownicy za pośrednictwem systemu mogą przesyłać do siebie wiadomości
głosowe. System umożliwia również wykonywanie połączeń pomiędzy lifeboxami użytkowników. Takie rozwiązanie chroni ich przed udostępnianiem prywatnego numeru telefonu.
 

Użytkownicy nieinternetowi w celu odsłuchania lub nagrania wiadomości łączą się z numerem dostępowym, z którego pobrali identyfikator lifebox24 i podążając za lektorem wybierają funkcję, z której chcą skorzystać.

Na filmie przedstawiamy jak przebiega proces odsłuchiwania wiadomości w systemie lifebox24 oraz prezentujemy dostępne funkcje menu systemu IVR.

Obsługa systemu jest bardzo intuicyjna.

Mając na uwadze ograniczenia użytkowników nieinternetowych zależało nam aby obsługa systemu była prosta i nie wymagała przyswajania nowych umiejętności.

nakładka 3.png

Jak uruchomić własną offline'ową grupę? 

Jak przyłączyć się do grupy? 

Przykładowy projekt plakatu lub ulotki informującej o możliwości przyłączenia się do grupy Offin

Mężczyzna portret

Bądź ze mną w kontakcie!

Będziesz otrzymywać ode mnie wiadomości o sprawach ważnych dla Ciebie, naszego regionu, naszej społeczności.

Jeśli zechcesz będziesz mógł zadać mi pytanie, zabrać głos w dyskusji, wyrazić swoją opinię.

Zadzwoń pod numer 222111990, wciśnij "1" i pobierz automatycznie swój identyfikator lifebox, który umożliwi nam kontakt.

Do usłyszenia!

W celu utworzenia własnej grupy zapewnimy Ci Twój identyfikator, a także indywidualny numer dostępowy powiązany z pulą identyfikatorów dla członków Twojej grupy. Możemy pomóc w przygotowaniu i wykonaniu projektów graficznych ulotek, plakatów, strony internetowej informującej o Tobie i tworzonej przez Ciebie grupie. 

W celu nawiązania współpracy w zakresie stworzenia własnej offline'owej grupy prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@offin.info.pl lub za pośrednictwem formularza.

Dziękujemy za wiadomość!

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

bottom of page