top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Jakub 39832

Witam serdecznie!!! Mam na imię Kuba, mam 35 lat. Urodziłem się w Łodzi (w Polsce) wbrew pozorom hahaha. Mój ojciec jest Peruwiańczykiem, matka Polką, stąd taki wygląd. Mam wykształcenie średnie, lubię aktywność sportową, crossfit, rower, zapasy, spacery, lubię też dobrą książkę, różnego gatunku, dobre jedzenie, piękne widoki. Będąc na wolności pracowałem jako kucharz, pomagałem prowadzić lokale gastronomiczne, wcześniej jeszcze prowadziłem działalność (handlowałem europaletami). W wolnych chwilach gotowałem, czytałem, ćwiczyłem, spacerowałem. Nie piję alkoholu w ogóle, bo mi szkodzi, haha. Papierosów też nie palę. Na imprezy też za bardzo nie chodziłem/chodzę ponieważ nie miałem z kim, poza tym nie miałem czasu.

Szanuję szczerość, bezinteresowność, pracowitość. Obecnie odsiaduję wyrok 4 lata 9 m-cy za posiadanie 6,5 kg marihuany i handel nią. Zostało mi 3 lata. W więzieniu dużo ćwiczę, czytam, korzystam z każdej możliwości samodoskonalenia. Pogłębiam również moją znajomość z Bogiem. Jestem chrześcijaninem.Chciałbym poznać kobietę, damę, panią, którą będę mógł szanować, będę mógł z nią rozmawiać, chętnie z nią popiszę listy. Lubię gdy kobieta jest zaradna, ma swoje zdanie, potrafi się podzielić nim, dba o siebie, lubi spokój, a przede wszystkim chce iść do przodu, w szacunku, lojalności, miłości, pokoju, pracowitości. Jestem osobą twardo stąpającą po ziemi, nie lubię kłamców, wykorzystywaczy, leni. Jeśli się już za coś biorę to staram się na 100%, bo uważam, że po to ma się możliwości aby je wykorzystać. Słucham uwag ponieważ z każdej jednej można coś wyciągnąć, lubię uczyć się życia.

Przed odsiadką mieszkałem w Myślenicach, koło Krakowa i tam też wracam po wyjściu z tego pięknego kurortu jakim jest zk. Jeśli jakaś z Pań jest zainteresowana poznaniem mężczyzny takiego jak ja, będzie mi bardzo miło. Mój Lifebox 39832.

P.S. Pies ma na imię Ajra. Przepraszam za zdjęcie ale tylko takie miałem. Wszystkiego dobrego, Kuba.

P.S. Mam 174 cm wzrostu, 78 kg wagi, jak by było to ważne :)

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page