top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Grzegorz 30078

Mam na imię Grzegorz, pochodzę z Warszawy, świński blondyn z zielonymi oczętami, 182 cm, waga 82 kg, barki 128 cm, ręka 42,5 cm. Mam parę dziar normalnych, trochę blizn się znajdzie, spod znaku Byka. Moje zainteresowania, czytanie przeróżnych książek, czasopism, dobry film z fabułą, seriale z NETFLIXA, może być dokument. Ogólnie lubię grać w kości, domino, szachy, gry planszowe, scrabble, słuchanie dobrej muzyki klubowej, hip-hop oraz trening, jeszcze raz trening, ale nie siłowy, trochę inny. Lubię też rozmawiać z ludźmi, ale tutaj z tym tematem słabo i nie za bardzo jest z kim. Można powiedzieć, że cały czas mam tzw. dzień świstaka i tak w koło Grzechuuuu…!!! Ogólnie szukam zainteresowane kobiety od 20 lat do 46 latek. Wiadomo, że chciałbym z kimś na luzie pogadać o wszystkim, to chyba nic złego, nie ugryzę przez tą słuchawkę. Szukam, znaczy lubię kobiety z charakterem, które są wierne swoim przekonaniom, sexowne, pokazujące te swoje pazurki, nie bojące się ze mną nie zgodzić, nie zgadzać, które zawsze powiedzą co myślą, z poczuciem humoru, dowcipne, rozpierdalające mnie swoją inteligencją. Żartobliwe, z przytomnością umysłu, które mają własne zasady, są pewne siebie, zwariowane i mają poczucie wolności oraz wokół siebie tą aurę. Mój nr lifebox 30078. Grzechu.

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page