top of page

HurtSystem Monika Markowska

Libelta 1a/2, 61-706 Poznań

NIP: 7941766666

Lifebox: 55555

Tel: 616468419

Nr konta: 44 1240 1747 1111 0011 2254 4922

Doznania.eu

Z uwagi na wprowadzone osadzonym ograniczenia w dostępie do telefonów 

ich profile oznaczane będą etykietą informującą o tym jak często osadzony odsłuchuje wiadomości.

Damian 32561

Mam na imię Damian. Kawaler, bezdzietny, w wieku 30 lat. Mój wzrost to 180 cm, jestem dobrze zbudowany i ważę 90 kg, oczy piwne, włosy rude. Pochodzę z pięknej, malowniczej okolicy miasta Wadowic. Mam doświadczenie z dziewczynami, natomiast ja potrzebuję dojrzałej kobiety. Kocham zwierzęta, niedawno odkryłem pasję do koni, którą wspólnie z tobą chciałbym rozwijać. Jestem osobą wrażliwą i delikatną, która ceni siebie sobie bliskość oraz ciepło rodzinne, ale potrafię też być stanowczy. Jeśli moja kobieta poczuje się zagrożona za walczę o nią jak tygrysek. Szukam tej jedynej partnerki, z którą razem podzielimy pasję do zwierząt. Poznam zadbaną Panią w wieku do 50 lat, z wdziękiem i klasą, niezależną finansowo, posiadającą własny samochód, lubiącą dobrą muzykę klasyczną oraz biesiady góralskie. Jestem osobą bez nałogów i zależy mi na takiej kobiecie również. Niedługo kończę odbywać swój wyrok w ZK Wadowice, więc zależy mi tylko na stałej relacji. Proszę o poważne zgłoszenia. Zapraszam do pozostawienia wiadomości wraz z twoim numerem lifeboxa na moim lifeboxie 32561. Z przyjemnością odpowiem na Twoją wiadomość. Czekam właśnie na ciebie. Pozdrawiam serdecznie Damian.

Jak się skontaktować?

Dziewczynka z psami

Pomogę Ci nawiązać kontakt

Użytkownicy wymieniają się ze skazanymi wiadomościami głosowymi

za pomocą anonimowego komunikatora lifebox. 

Aby automatycznie uruchomić swojego lifeboxa zadzwoń pod numer 222111990 i podążając za lektorem wybierz opcję 1. Lektor odczyta Ci Twój identyfikator oraz PIN i wyśle Ci te dane smsem. 

Nagraj wiadomość

Jeśli masz już swojego lifeboxa możesz podążając za lektorem samodzielnie nagrać i wysłać wiadomość do osadzonego.

- zadzwoń pod 222111990

- z menu wybierz opcję 6 (nagrywanie wiadomości)

i tyle :)

Napisz wiadomość

Jeśli wolisz napisać wiadomość do osadzonego to możesz ją przesłać za pomocą poniższego formularza. Nagramy Twoją wiadomość i prześlemy ją do wskazanego użytkownika. Pamiętaj, że osadzony wyśle Ci wiadomość głosową zatem musisz posiadać swojego lifeboxa.

 

Jeśli chcesz otrzymywać dużo wiadomości możemy udostępnić Twój identyfikator lifebox wszystkim użytkownikom.

Jeśli  wyrażasz na to zgodę wypełnij formularz i zaznacz pole znajdujące się poniżej formularza.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

nakładka 3.png
bottom of page